АФІША: 21.04 – 15.05 виставка “Веселкова дорога мого життя” (Дніпропетровськ)

Чарівні птахи, яскраві квіти та оригінальне поєднання кольорів. У Дніпропетровському художньому музеї відкрилася оригінальна виставка петриківського розпису. Поринути у світ мистецтва запрошуються всі мешканці та гості Дніпропетровщини, повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

30 оригінальних декоративних панно про світ, любов до рідної землі та людей. Майстриня петриківського розпису, викладач Петриківської дитячої художньої школи Людмила Лук’яненко представила свої роботи на розсуд мешканців Дніпропетровщини.

Людмила Лук’яненко майстерно поєднує теплі та холодні тони, компонує квіти, птахів та ягоди. Художниця переймає стародавні традиції «петриківки» та постійно винаходить і додає щось своє, унікальне. Кожна робота – це поетичне бачення навколишнього.

Людмила Михайлівна постійна учасниця обласних та Всеукраїнських художніх виставок, що проводяться у Києві, Чернігові, Луцьку, Миколаєві, Одесі, Тернополі, Дніпропетровську. В 2012 році нагороджена дипломом Книги рекордів України за участь у створенні найбільшого у світі ручного розпису на бетонному паркані в центрі селища Петриківка. У 2013 році брала участь у створенні п’ятиметрової ложки в Києві, що занесено до Книги рекордів України.

Деталі: м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, 21.
Виставка працюватиме до 15 травня.

Автор: Іван МУРАХА
Джерело: dniprograd.org