Ігор Лісний

Привіт! Я Ігор Лісний, арт-менеджер та популяризатор петриківського розпису.

Народився 1993 року та виріс в селі Петриківка, добре обізнаний в традиціях розпису та знаю усіх провідних майстрів. Навчався розпису в дитячій художній школі, та й сьогодні іноді продовжую розписувати (ось тут трішки є).

Я дуже люблю розпис та поважаю працю майстрів які стоять за цим мистецтвом. Мені подобається традиційна петриківка на білому папері. Фанатію від Василя Соколенка, Федора Панка і Галини Назаренко.

З 2010 року активно пропагую петриківський розпис, створюючи цікаві проекти з популяризації цього виду мистецтва. Серед найцікавіших – блог в ЖЖ, щорічний безкоштовний календар з розписом, сторінка петриківки в ФБ, онлайн-галерея, та усе що є на цьому сайті.

В своїх проектах намагаюся показати глядачеві правильну петриківку, не замилену ширпотребною сувеніркою. Адже петриківка не дивлячись на свій сьогоднішній статус “сувенірного” мистецтва, це справжнє досягнення народної творчості, яке варте того, аби воно знаходилося в найкращих колекціях світу.

Петриківка в той же час і сучасне мистецтво, яке з легкістю може інтегруватися в наше життя, якщо її правильно подати. І я зроблю усе, аби петриківка була саме тим мистецтвом, про яке будуть говорити, що це мистецька візитівка України в світі.

Деякі з моїх публікацій:

 

Деякі проекти:

 

Я завжди відкритий до нових цікавих проектів.

Зі мною можна зв’язатися:

Пошта: lisnyihor@gmail.com
Фейсбук: fb.com/lsnih