Петриківський календар 2015

Друзі! У нас традиційний безкоштовний календар! Як завжди потрібно тільки самостійно завантажити та роздрукувати. А ще плюс до всього, є спеціальні обкладинки з розписом для профілю фейсбука :)

Цього року календар особливий – в ньому використано петриківські розписи 60-70х років видатних майстрів – це так звана класика петриківського розпису. Робіт цього періоду збереглося досить небагато, і більшість з них пропадають в музейних сховищах. Тому цей календар має велике культурне та мистецьке значення для поціновувачів народного мистецтва та для всіх зацікавлених.

Сам календар формату А5, бажано друкувати на фотопапері, але підійде і звичайний папір. Також календар можна надрукувати в форматі вітальних листівок, та привітати друзів зі святами.

Завантажити календар в форматі ПДФ та версію звичайними картинками можна на гугл диску: https://drive.google.com/

Завантажити обкладинки для фейсбука: https://drive.google.com/

За багаточисельними заявками петриківський календар перекладено іноземними мовами! Для Ваших друзів за кордоном це буде чудовий подарунок з українським колоритом!)

Серед мов перекладу є англійська, французька, німецька, іспанська, чеська та російська. І все це як завжди безкоштовно! Потрібно тільки завантажити та роздрукувати на фотопапері А5 формату.

Нижче лінки для завантаження (на гугл диску в папці є версії календаря просто картинками JPG, та в фотматі PDF):

Якщо у Вас з якихось причин не відкриваються посилання пишіть на petrykivkapaint@gmail.com

Дякуємо усім хто залишається з нами та проявляє інтерес до народного мистецтва!
Календар не для комерційного використання.
Усі права на картини належать їх авторам.