Календар за 24 години

08

Кожного року для усіх поціновувачів петриківського розпису ми готуємо календар, який можна завантажити на нашому сайті безкоштовно та роздрукувати власноруч. А цьогоріч ми вирішили створити такий календар з вашою допомогою!

Календар буде повністю створено з нуля – від ілюстрацій та дизайну до презентації – за 24 години. Головна родзинка полягає в тому, щоб ілюстрації створили люди, які до цього ніколи не малювали петриківку; тому що саме тоді з-під пензлика розпис буде виходити наївний, автентичний – так, трохи непрофесійний, але дуже щирий! А це в петриківці і є найголовніше. Зазвичай, на другому-третьому занятті із розпису учні стараються більше уваги приділити філігранності, кольору, відтворити манеру або стиль майстра – і зникає та природність, імпровізованість, оригінальність та неповторна чарівність візерунку, якими добре володіли майстри петриківки сто років тому, не знаючи жодних художніх правил.

Для втілення такого незвичайного проекту у життя потрібні люди, які ніколи не малювали петриківку, але добре володіють своє професією:

  • дизайнер, який би створив дизайн календаря;
  • верстальник– для професійної верстки календаря;
  • SMM-спеціаліст– для оперативного висвітлення проекту в мережі;
  • журналіст– для написання текстів до календаря;
  • піарник– для ефективного залучення аудиторії та просування проекту;
  • проектний менеджер– для грамотної організації роботи команди;
  • фотограф– для документації етапів розвитку проекту;
  • та просто зацікавлені люди,які щиро бажають долучитися до проекту! :)

Вашими зусиллями ми створимо дванадцять автентичних мальовок, що стануть основою і окрасою календаря; далі ми його здизайнуємо, заверстаємо та презентуємо для вільного поширення.

У свою чергу, під час роботи над проектом ви отримаєте крутезний досвід, долучитеся до відродження петриківки та оволодієте навиками розпису, а про вашу працю дізнаються тисячі людей у всьому світі!

Також для реалізації проекту потрібне приміщення (простір для коворкінгу або офіс) із доступом 24 години. Якщо ви можете посприяти цьому, то від нас отримаєте рекламу, публікації, згадки та посилання у соцмережах і на сайті, велику вдячність та лого у Петриківському календарі.

А ще стати партнером проекту може будь-яка організація, що прагне долучитися до відродження народного культурного надбання та здатна допомогти з реалізацією поставлених задач – фінансово або бартером (нам потрібні художні матеріали, забезпечення учасників проїздом та їжею, а також висвітлення подій у ЗМІ). Від нас ви отримаєте рекламу, згадки та посилання у публікаціях та лого у календарі (а його минулого року завантажили більше 10 тисяч разів!). Крім того, ваша організація зможе використовувати Петриківський календар як корпоративний подарунок.

Якщо ви бажаєте долучитися до проекту як учасник, спонсор або просто небайдужа людина і палкий шанувальник петриківки, пишіть на lisnyihor@gmail.com.

Якщо ви знаєте, кого б це могло зацікавити, будемо дуже вдячні за поширення інформації!

Спільними зусиллями ми зможемо втілити цей проект у життя!

«Петриківський календар» – це щорічна акція спільноти Петриківка — Petrykivka, у рамках якої ми вже більше 5 років поспіль випускаємо безкоштовний електронний примірник календаря петриківського розпису для вільного завантаження та поширення. Завантажує його багатотисячна аудиторія прихильників розпису із різних міст та країн. Петриківка як культурний феномен ЮНЕСКО по праву є візитівкою України в світі, саме тому підтримка, відродження та популяризація розпису позитивно відображається на іміджі України.